Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule do koupele - 100 g

Novinka
119 Kč
Skladem (2 ks)

Objevte jedinečný zážitek pivních lázní ve vaší vlastní koupelně s touto ručně vyráběnou šumivou koulí. Tato speciálně vyvinutá koupelová bomba, obohacená o vybrané extrakty z chmele a kvasnic, rozpustí ve vaší vaně pěnivý ráj, poskytující nejen relaxaci, ale i pečující vlastnosti pro vaši pokožku.

  • ⌀ 6 cm
  • 100 g
  • Vyrobeno v Česku ❤️

Detailní informace

Doprava a platba
Doprava a platba
Doprava od 79 Kč
Všechny možnosti dopravy
Zákaznická linka
Doprava a platba
720 500 696
(Po-Pa 8:00 - 15:00)

Detailní popis produktu

Přeměňte vaši koupel na nezapomenutelný wellness rituál s naší unikátní Pivní Šumivou Koulí do Koupele. Tato ručně vyráběná bomba do koupele je dokonalou volbou pro všechny, kteří chtějí zažít autentický zážitek pivních lázní přímo u sebe doma. Každá šumivá koule je dokonale dimenzována pro optimální pěnivý efekt.

chmel

Naplňte svou vanu vodou a nechte tuto magickou kouli rozplynout. Okamžitě se začne efektně a bouřlivě rozpouštět, uvolňovat jemné pěnivé a mycí látky společně s olejovými ošetřujícími složkami a uhrančivou vůní. Díky pečlivě vybraným extraktům z pivních kvasnic a chmele, které jsou známé pro své hydratační, antiseptické a protizánětlivé vlastnosti, poskytuje vaší pokožce dokonalou péči. Současně pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním.

Tato sada dvou šumivých koulí je ideální dárek pro každého, kdo si rád dopřává chvíle relaxace a luxusu ve vlastní koupelně. Užijte si bohatou pěnu a nechte se hýčkat příjemnou vůní, která zůstává na pokožce dlouho po koupeli. Vana zůstane čistá a bez mastných usazenin, což umožňuje snadnou údržbu. Stačí se po koupeli osprchovat čistou vodou a můžete pokračovat ve svém dni s pocitem svěžesti a dobře opečovávané pokožky.